Technologie

Jsme technologická firma, chceme být neustále na špičce

Náš obor je mladý, internetové technologie se neustále vyvíjí, proto se také my učíme nové věci, sledujeme trendy a inovace. Svoje know-how s radostí používáme pro dosažení nejlepších výsledků každého projektu.

Technologie

Při vývoji webů držíme krok s technologickým pokrokem v našem oboru. To znamená, že vybíráme vždy nejmodernější a zároveň stabilní technologie, které nejlépe vyhovují potřebám webu klienta. V současné době se největší pokrok děje na poli webových technologií jako jsou: HTML5, CSS3 a JavaScriptu ES2015. V praxi to znamená, že klasické serverové technologie jako je PHP nebo Java jsou upozaďovány ve prospěch JavaScriptu. To webovým vývojářům umožňuje zredukovat počet používaných technologií, tím vývoj zrychlit, zefektivnit a omezit možné zdroje chyb.

Použitím nejnovější technologie Facebook ReactJS se lze vyhnout kompromisům např. při volbě mezi rychlým nebo uživatelsky příjemným UI. Zároveň lze dosáhnout toho, že velká část zdrojového kódu webové aplikace lze znovu použít při tvorbě mobilní verze, nebo dokonce při tvorbě nativní mobilní aplikace.

Náš přístup neustálého evolučního zdokonalování používaných technologií nám umožňuje mít do budoucna stále otevřené dveře pro nové postupy, které přinášejí efektivnější vývoj a správu našich projektů. Našim klientům pak moderní rychlé weby dávají konkurenční výhodu např. u SEO, u mobilních webů, v použitelnosti a UX atd.