Názory klientů:

“Naše spolupráce se společností Creative Studio trvá již několik let. Při výběru partnera pro nové webové stránky naší firmy jsme kladli důraz na schopnosti firmy reagovat na přání klienta, který se nepohybuje v oboru webdesignu a formuluje tedy své představy poněkud laicky. Současně nás zaujala vysoká grafická úroveň návrhů, i technologie klientské aktualizace stránek je uživatelsky příznivá.

Seriozni jednání a plnění všech termínů bylo a je samozřejmostí. Naše zkušenosti ze spolupráce jsou jen ty nejlepší.”

Ing. Miloš Šimler
Technický náměstek Freyssinet CS, a.s.

“Se společností Creative Studio s.r.o. jsme zpracovávali náročný projekt internetového portálu a databází v oblasti vzdělávání. Projekt podpořený Evropskou unií probíhá podle harmonogramu, ale často vyžaduje i neplánované úpravy systému na základě zkušeností z provozu.

Creative Studio se dokázalo profesionálně vypořádat s mimořádnou technickou i organizační náročností projektu, proto jsem s naší spoluprací velmi spokojený.”

Ing. Pavel Beneš
project manager, Regionální rozvojová agentura PK

“Společnost Creative Studio s.r.o. prokázala při tvorbě našeho webu vysokou míru profesionality a zkušeností.

S Creative Studiem hodláme spolupracovat i nadále při vytváření prezentací pro naše další developerské projekty. Díky provedeným optimalizacím jsou stránky úspešné ve vyhledávačích.”

Jiří Bažant
ředitel ABJ reality s.r.o.