Online marketing

Zvýšíme Vaše tržby. Měřitelně a efektivně.

Marketing už nikdy nebude jako dříve. Internet změnil způsoby komunikace a přinesl skvělé nástroje online marketingu. Mezi hlavní patří možnost přesně měřit výsledky a efektivitu, cílit přesně na určitou skupinu zákazníků, nebo prezentovat a nabízet produkty v okamžiku jejich hledání zákazníkem.

Online marketing

Naše společnost pomáhá zajistit svým klientům úspěch v online světě. Specializujeme se na následující služby:

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov nám zejména pomůže zjistit, co a jakým způsobem vyhledávají uživatelé na Internetu. Při analýze pracujeme až s desítkami tisíc slovních spojení, což není možné provádět ručně, proto se používají skripty a různé automatizované postupy. Díky správně provedené analýze klíčových slov zjistíme, jaké vstupní stránky by bylo dobré na web doplnit a můžeme navrhnout případné změny struktury webu. Analýza také slouží jako základ pro marketingovou strategii a správně cílenou PPC kampaň v Googlu / Seznamu.

Vedení proklikových PPC kampaní

PPC (angl. pay-per-click) znamená platbu za proklik. Jedná se o jednu z nejúčinnějších forem marketingové komunikace na internetu. PPC je formou reklamy, kterou je možné cílit na vyhledávání, nebo na určitou demografickou skupinu. Vedeme výkonnostní kampaně, u kterých je jasně vidět jejich efektivita a ziskovost.

Budování značky

Pokud má být Váš business dlouhodobě úspěšný, potřebujete vybudovat silnou značku, brand, který bude pro zákazníky magnetem. Pomůžeme Vám značku definovat, odlišit se od konkurence a dlouhodobě posilovat.

Optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače (SEO) je neustálý proces zlepšování výsledků Vašeho webu ve vyhledávačích. Všechny weby, které vytváříme, jsou technicky tvořené s ohledem na SEO. Pro ještě lepší výsledky pomůžeme s tvorbou obsahové strategie webu a návrhem vstupních stránek dle analýzy klíčových slov.

Nemusíte hledat nové zákazníky, oni hledají Vás! Pomocí online marketingu zajistíme, aby Vás také našli.