O společnosti

Tvoříme, designujeme, vyvíjíme, kódujeme…
Již od roku 2000

Do názvu naší společnosti jsme si dali kreativitu, protože dělat věci kreativně je naší velkou motivací. Kreativita podle nás není jen o designu nebo vzhledu, jedná se o každé tvůrčí řešení, které je funkční, dobře použitelné a zároveň i skvěle vypadá.

O společnosti

Kreativita, technické znalosti & zkušenosti, to je Creative Studio.

Společnost Creative Studio s.r.o. vznikla v roce 2000 s cílem poskytovat technologicky pokročilá a zároveň uživatelsky příjemná webová řešení. Naší vizí je pomáhat firmám k úspěchu díky využití nejmodernějších internetových nástrojů.

Při své práci tvůrčím způsobem kombinujeme vyspělé technologie a kreativní myšlenky. Internet se neustále vyvíjí, proto se také my učíme nové věci, sledujeme trendy a inovace. Svoje know-how s radostí používáme pro dosažení nejlepších výsledků každého projektu. Proto řešení od nás fungují a pomáhají našim klientům k obchodnímu úspěchu.

Součástí naší společnosti je vlastní grafické studio, kde vytváříme design pro web a online svět. Na rozdíl od řady jiných internetových agentur máme také grafiky, kteří se specializují na klasické tištěné propagační materiály. Klientům tak přinášíme možnost dodržet vysoký standard a jednotný styl všech nástrojů marketingové komunikace.

Při realizaci projektů pro naše klienty se vždy snažíme poskytovat perfektní servis a budovat dlouhodobou spolupráci.