Grafické studio

Rádi dáváme vizím tvář, navrhujeme, tvoříme…

Naše společnost nabízí svůj kreativní potenciál pro tvorbu všech tištěných propagačních a marketingových materiálů. Zajistíme kompletní servis od vytvoření loga a vizitek až po jednotnou image společnosti, včetně tisku a realizace reklamních kampaní.

Grafické studio

Pokud chce společnost působit profesionálně, musí mít odpovídající image a prezentační materiály. Stále se setkáváme s firmami, kteří mají ve svém oboru vynikající produkty nebo služby, ale podceňují formu jejich prezentace. Naším cílem je to změnit, spolu s Vámi dáme Vaší společnosti novou tvář.

Kvalitní logo je základ vizuálního stylu každé společnosti. Návrhy vytváříme tak, aby se firma se svým logem jasně identifikovala.

Pokud má společnost již danou svou identitu, své logo, barvy které využívá apod. je potřeba vše zpracovat do ucelené podoby a zajistit tisk. Žádné zadání není příliš malé nebo příliš velké, práce s tiskem nás stále baví. Spolupracujeme s vyzkoušenými dodavateli a vždy ručíme za perfektní výsledek.

Během své činnosti jsme navrhli, zpracovali a vytiskli nepřeberné množství letáků, skládaček, katalogů, vizitek, plakátů a dalších marketingových materiálů.